قیمت سمعک | خرید سمعک ارزان

آخرین بروز رسانی: شهریور ۶, ۱۳۹۷

سمعک

از آنجایی که شنوایی ارتباط تنگاتنگی با مهم ترین وسیله ارتباطی یعنی زبان دارد و اصلا یادگیری علاوه بر عقل سالم نیازمند شنوایی صحیح نیز می باشد.بنابراین شنوایی سالم می تواند بر یادگیری,زبان آموزی, حرف زدن و ارتباط فرد با اجتماع و… تاثیر گذار باشد.فردی که از شنوایی کمی برخوردار باشد و یا ناشنوا باشد توانایی بیان احساسات خود را به شکل گفتمان ندارد. تیم فراسمعک در این مقاله تصمیم دارد شما را با انواع ,موارد استفاده, برند و قیمت سمعک اصفهان آشنا کند.می توان گفت تیم فراسمعک یکی از بهترین های سمعک اصفهان می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید در خرید سمعک به ما اعتماد کنید و سمعک مطمئنی برای خود یا شخص مورد نظرتان تهیه کنید.

سمعک

سمعک

سمعک چیست؟

یک وسیله ی الکتریکی است که برای جبران کم شنوایی استفاده می شود. سمعک دارای انواع مختلفی می باشد. با توجه به شرایط تنها یک یا نوع خاصی از آن ها برای هر فرد مناسب است. سمعک ها اصواتی را که وارد گوش می شوند دریافت می کنند. و آن ها را مطابق با میزان و نوع افت شنوایی شخص پردازش کرده و سپس صدای پردازش شده و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کنند. تمامی این مراحل در یک لحظه انجام می گیرد. ما می توانیم این تضمین را به شما بدهیم که تمامی سمعک های ارائه شده در تیم فراسمعک به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه سمعک اصفهان از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و تمامی مراحل بالا به درستی در آن ها رعایت می شود.

سمعک چیست؟

سمعک چیست؟

ساختمان سمعک

با وجود اینکه انواع مختلفی از سمعک وجود دارد ولی اجزای تشکیل دهنده آن ها تقریبا شبیه به یکدیگر است که به شرح زیر می باشد:

میکروفون: در قسمت بیرونی سمعک قرار دارد. وظیفه ی آن جمع آوری صدا و ارسال آن به پردازشگر می باشد.
تقویت کننده: تقویت سیگنال های دیجیتالی می باشد.
میکروچیپ یا همان پردازشگر: به صورت یک مینی کامپیوتر عمل می کند و وظیفه ی پردازش سیگنال های دیجیتال و تقویت آن را برعهده دارد.
رسیور: سیگنال های دیجیتالی پزداش شده را به گوش منتقل می کند.
باتری: تامین انرژی سمعک به وسیله ی باتری انجام می شود.

اجزای سمعک

اجزای سمعک

انواع سمعک شامل چه مواردی است ؟

سمعک ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند اما هنگامی که در مورد انواع سمعک صحبت می شود مطمئنا به یکی از موارد زیر اشاره می شود:

 

انواع سمعک

انواع سمعک

انواع سمعک از نظر تکنولوژِی

همان گونه که قبلا گفته شد می توان سمعک ها را براساس تکنولوژی ساخت آن ها دسته بندی کرد. امروزه افراد به دو نوع سمعک دیجیتال و سمعک هوشمند دیجیتال گرایش بیشتری دارند. در زیر به معرفی انواع سمعک براساس تکنولوژی ساخت می پردازیم:

سمعک آنالوگ(Analog)

سمعک های آنالوگ صدای دریافتی را تبدیل به سیگنال های الکتریکی کرده و سپس این سیگنال های الکتریکی را تقویت می کنند و به داخل گوش هدایت می کنند. امروزه از این نوع سمعک ها کم تر استفاده می شود اما با وجود استفاده ی کم, تیم فراسمعک این نوع سمعک ها را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. بعضی از سمعک های آنالوگ، می توانند صدای قوی از ضعیف را تشخیص دهند. در نتیجه صداهای ضعیف را تقویت کرده ولی صداهای قوی را بدون تقویت وارد گوش می کنند. به این ویژگی اصطلاحا کنترل اتوماتیک بهره یا (Automatic Gain Control – AGC) گفته می شود. سمعک های آنالوگ دارای کمترین قیمت سمعک می باشند.

سمعک آنالوگ

سمعک آنالوگ

سمعک دیجیتال(Digital)

سمعک دیجیتال بسیار پیشرفته تر از سمعک آنالوگ می باشد. در سمعک های دیجیتال از پردازشگرهای سیلیکونی برای پردازش صدا های دریافتی استفاده می شود. سیگنال های صوتی پردازش شده به اصوات شنیداری تبدیل شده و در سطوح مناسبی از صدا وارد گوش می شوند. قدرت پردازش در این نوع سمعک ها به نوعی است که به طور هوشمند می توانند تصمیم بگیرند که چه صداهایی نیاز به تقویت داشته و چه صداهایی نیاز به کاهش دارند. مثلا نویزهای محیطی و آلودگی های صوتی می توانند به راحتی فیلتر بشوند. این قابلیت، به فرد استفاده کننده این امکان را می دهد که اصوات مشابه را به طور واضح از هم تشخیص بدهد و بشنود.

سمعک دیجیتال

سمعک دیجیتال

سمعک های دیجیتال قابلیت انطباق و سازگاری دارند و بسته به نوع افت شنوایی افرد و نحوه زندگی و استفاده آن ها از سمعک، می توانند تنظیم بشوند . در این نوع سمعک ها، برنامه های از پیش تعریف شده ای برای استفاده از سمعک در محیط های مختلف، تعبیه شده است مثلا فرد می تواند بسته به محیطی که در آن قرار دارد برنامه مناسب با آن محیط را انتخاب بکند. و از شنوایی شفاف و دقیق لذت ببرد. قیمت سمعک های دیجیتال بسته به نوع تکنولوژی به کار رفته در آن متفاوت می باشد. دسترسی گروه تیم فراسمعک به تمامی انواع سمعک همواره باعث می شود تا بهترین گزینه ها برای خرید سمعک در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

سمعک دیجیتالی

سمعک دیجیتالی

سمعک هوشمند (Intelligent)

این نوع سمعک ها همان سمعک های دیجیتال هستند با این تفاوت که به آن ها مدارات و میکروفون های جدیدی اضافه شده است که امکان شنوایی بیشتری را فراهم می کند. با استفاده از این نوع از سمعک درک گفتار و وضوح فرکانسی افزایش پیدا می کند. قیمت سمعک هوشمند براساس برند, کیفیت ساخت, تکنولوژی وایرلس به کار رفته در آن و لوازم جانبی متفاوت می باشد.

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک قابل برنامه ریزی (Programmable)

این سمعک ها همان سمعک های آنالوگ هستند با این تفاوت که تنظیمات آن ها به وسیله ی کامپیوتر انجام می شود. قیمت سمعک های قابل برنامه ریزی نسبت به سمعک های تماما دیجیتال در ره ی پایین تری قرار دارد.

سمعک قابل برنامه ریزی

سمعک قابل برنامه ریزی

سمعک بلوتوث دار(Wireless)

در هنگام خرید سمعک باید سمعکی خریداری شود که به بهترین نحو بتواند نیازهای شنوایی شما را برطرف سازد. درصورتی که شما می خواهید با استفاده از بلوتوث با وسایل کمک شنیداری دیگر مانند تلویزیون,موبایل و… ارتباط برقرار نمایید می توانید از این نوع از سمعک استفاده کنید. سمعک بلوتوث دار باعث افزایش کیفیت شنوایی افرادی با شنوایی کم می شود. قیمت سمعک بلوتوث دار از سایر سمعک ها بیشتر می باشد.

سمعک بلوتوث دار

سمعک بلوتوث دار

تیم فراسمعک سعی بر آن داشته که با توجه به نیاز مشتریان در خواست های آن ها را پاسخگو باشد. بنابراین آمادگی ارائه ی انواع سمعک را به شما مشتریان عزیز دارا می باشد.

انواع سمعک از نظر نوع برند

افراد زیادی در دنیا وجود دارند که از مشکل کم شنوایی یا ناشنوایی رنج می برند. سمعک های زیادی نیز وجود دارد که هر کدام توسط برندی تولید می شوند اما نکته حائز اهمیت این است که برخی برای انتخاب سمعک شروع به مقایسه بین برند ها می کنند. ما با داشتن تخصص و تجربه ی کافی در این امر می بایست بگوییم که کاری اشتباه است؟؟؟. تجربه و تخصص تیم فراسمعک در امر مشاوره و فروش انواع سمعک نشان می دهد افرادی در خرید سمعک موفق بوده اند که بر روی ویژگی های آن تمرکز کنند نه بر روی برند آن تمامی برندهای سمعکی، که در زیر شرح داده شده است بسیار عالی و قدرتمند بوده و دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستند. اما باید به این نکته نیز توجه کنید که قیمت سمعک در برندهای مختلف متفاوت می باشد.

انواع برندهای سمعک

انواع برندهای سمعک

سمعک زمینس(SIEMENS)

شرکت زمینس از قدرتمندترین و باسابقه ترین شرکت های سازنده سمعک است. تمامی سمعک هایی که شرکت زمینس تولید می کند از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اگر از شما بپرسند که خودرو بنز رامی شناسید؟ بی شک همه می گویند بله، چون برندی است که در سراسر دنیا شناخته شده است و محبوبیت زیادی دارد. شرکت زمینس نیز از شناخته شده ترین برند ها در صنعت سمعک است. سمعک برند زمینس صداهای با قدرت پایین را قابل شنیدن می کنند و صداهای با قدرت بالا را حذف می نمایند که این قابلیت را باید در هنگام خرید سمعک مدنظر داشته باشید.

برند سمعک زمینس

برند سمعک زمینس

سمعک ویدکس (WIDEX):

شرکت ویدکس در سال ۱۹۵۶ در کشور دانمارک تاسیس شد ودر سراسر دنیا شناخته شده است. این شرکت با در اختیار داشتن ۱۰ درصد از بازار جهانی ششمین تولید کننده سمعک در دنیا است. در حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور نمایندگی رسمی دارد. شرکت ویدکس از پیشگامان تولید سمعک دیجیتال است،این شرکت به تکنولوژی روز دنیا اهمیت می دهد و توانست گامی موثر در تولید سمعک هوشمند و سمعک وایرلس بردارد. ویژگی که مردم را در خرید سمعک از این برند ترغیب می کند, خدمات پس از فروش آن است. سمعک های ویدکس دارای ۲سال گارانتی بین المللی و ۱۰سال خدمات پس از فروش هستند.

سمعک برند ویدکس

سمعک برند ویدکس

سمعک اتیکن (OTICON):

شرکت اتیکن از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده سمعک است و در سال ۱۹۰۴ توسط یک تولید کننده کمک های شنیداری به نام هانس دمانت تاسیس شد.شرکت اتیکن در کشور دانمارک شروع به فعالیت کرد و اولین سمعک اتوماتیک را روانه بازار کرد. شرکت اتیکن یک شعار جالب دارد که باعث جلب مشتری می شود. این شعار که در زیر نام برند شرکت قرار می گیرد, people first(اول کاربر) می باشد. این شعار ساده باعث شده شرکت اتیکن بیشتر تمرکز خودش را برای راحتی کاربر قرار بدهد البته شرکت اتیکن از تکنولوژی های پیشرفته نیز در سمعک ها استفاده می کند.

سمعک برند اتیکن

سمعک برند اتیکن

سمعک فوناک (PHONAK):

زمان تاسیس شرکت فوناک به سال ۱۹۴۷باز می گردد. شرکت فوناک یک شرکت سوئیسی است و همانند شرکت اتیکن شعار جالبی(life is on) دارد.هدف شرکت فوناک این است که زندگی همیشه در جریان است و همیشه راه حلی برای هر مشکل وجود دارد. شرکت فوناک از تکنولوژی های روز دنیا در تولید سمعک استفاده می کند. به طوری که مورد توجه تمامی افراد قرار گرفته است. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۰ تکنولوژی با نام Spice+ را ارائه کرد که کاربران می گفتند با خرید سمعک مجهز به این تکنولوژی در محیط های پر سروصدا بسیار راحت هستند. شرکت فونک به تکنولوژی ها جدید اهمیت زیادی می دهد.

سمعک برند فوناک

سمعک برند فوناک

 

سمعک یونیترون(UNITRON):

شرکت یونیترون در سال ۱۹۶۴ در کشور کانادا فعالیت خودش را شروع کرد. هدف اصلی شرکت تولید سمعک هایی با کیفیت بالا است. شرکت یونیترون در ۲۰ کشور نمایندگی رسمی دارد و محصولات آن به بیش از ۵۰ کشور عرضه می شود. اگر در هنگام خرید سمعک خدمات پس از فروش برای شما اهمیت دارد, این برند خدمات پس از فروش عالی را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

سمعک برند یونیترون

سمعک برند یونیترون

سمعک استارکی(STARKEY):

استارکی فعالیت خودش را در سال ۱۹۶۷ در آمریکا شروع کرد. در ابتدا تعمییرات سمعک را انجام می داد ولی با پیشرفت های زیادی که کرد تبدیل به یک برند معروف شد. شرکت استارکی هرسال از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در سمعک ها استفاده می کند و آن ها را روانه بازار می کند. به طور مثال در سال ۲۰۱۴ سمعک halo را معرفی کرد. سمعک halo این ویژگی را داشت که به محصولات ایفون و ای پد شرکت اپل متصل شود تا از طریق سمعک موسیقی بشنوید یا با تلفن صحبت کنید.

امکاناتی که با خرید سمعک halo در اختیار شما قرار می گیرند عبارت اند از:

امکان کنترل سمعک, تنظیم کیفیت صدا و حافظه ی سمعک فقط با لمس موبایل

امکان انتقال مطالب و ایمیل به سمعک

قابلیت تطابق هوشمند سمعک با شرایط زندگی

این نوع سمعک را می توان به راحتی توسط گوشی های آیفون و یا ساعت آیفون تنظیم کنید

 

سمعک برند استارکی

سمعک برند استارکی

انواع سمعک از نظر شکل ظاهری

در اصل سمعک ها از نظر شکل ظاهری به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

سمعک داخل گوشی(ITE)

ITE مخفف عبارت In The Ear و به معنای داخل گوشی می باشد. این نوع از سمعک ها در داخل مجرای خارجی گوش قرار می گیرند. سمعک داخل گوشی به چهار دسته ی سمعک داخل گوشی, سمعک داخل کانال گوش, سمعک کاملا داخل گوش و سمعک نامرئی تقسیم بندی می شود. سمعک نامرئی از جمله سمعک های داخل گوشی می باشد. قیمت سمعک نامرئی علاوه بر اندازه ی کوچک آن و داخل گوش بودن آن به تکنولوژی به کار رفته در آن نیز بستگی دارد.

سمعک داخل گوشی

سمعک داخل گوشی

پشت گوشی(B.T.E)

این نوع از سمعک متداول ترین و شناخته شده ترین نوع از سمعک می باشد. این سمعک در پشت لاله ی گوش قرار می گیرد و یک قالب به خصوص نیز باید در درون گوش بیمار قرار بگیرد. اگر به دنبال خرید سمعکی هستید که نحوه ی استفاده از آن ساده باشد و برای هر گروه سنی مناسب باشد ما این نوع از سمعک را به شما پیشنهاد می دهیم.

سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی

موارد استفاده از سمعک:

خیلی از افراد اگر درست و به موقع متوجه مشکلات شنوایی خود بشوند و به طور صحیح آن را درمان کنند می توانند از خیلی از مشکلات حاصل از کم شنوایی یا ناشنوایی در امان بمانند و مانند دیگر افراد کارهای روزمره زندگی خود را انجام بدهند. تیم فراسمعک به شما کمک می کند تا راحت تر متوجه مشکلات شنوایی خود شوید. تا به حال شده است هنگام صحبت کردن با دوستانتان از آنها بخواهید تا دوباره حرفشان را تکرار کنند، یا اینکه بقیه به شما بگویند که چقدر بلند صحبت می کنید یا چرا خیلی آهسته صحبت می کنید؟ و یا هنگام مشاهده تلویزیون یا صحبت کردن با تلفن در شنیدن صداها دچار مشکل شوید؟ این موارد می توانند نشان دهنده شروع کم شنوایی شما باشند.

مشکلات شنوایی

مشکلات شنوایی

انجام تست های مربوط به شنوایی سنجی می توانند وضعیت شنوایی شما را مشخص کنند. متاسفانه خیلی از افراد زمانی متوجه می شوند شنوایی آن ها مشکل دارد که در مراحل حادی از کم شنوایی قرار دارند. گر شما هم جزو افرادی هستید که احساس می کنید علائم بالا را دارید ولی تا به حال هیچ اقدامی نکرده اید باید بگویم که این موضوع، موضوعی کاملا متداول است و به طور میانگین چیزی حدود ۷ سال طول می کشد تا افرادی که احساس مشکل در شنوایی می کنند برای حل مشکل خود پیگیری کنند و همانطور که گفته شد این موضوع کاملا نگران کننده است. پس هر چه سریعتر به مرکز فراسمعک مراجعه کنید تا تست های لازم را انجام دهید.

تست شنوایی سنجی

تست شنوایی سنجی

دلایل خرید سمعک:

خیلی از افراد هنگامی که متوجه می شوند برای حل مشکل کم شنوایی خود به سمعک نیاز دارند از استفاده از آن اجتناب می کنند اما آگاهی داشتن از مزایای آن باعث می شود تا رغبت و رضایت بیشتری برای استفاده از آن داشته باشند:

⦁ استفاده زودهنگام از سمعک باعث می شود نتایج توانبخشی موفقیت آمیز باشد.

سمعک می تواند به کم کردن صدای وزوز گوش کمک کند.

سمعک باعث بهبود تعاملات فرد در زندگی می شود.

⦁ استفاده از موبایل را راحت می کند.

⦁ مشکل کم شنوایی ممکن است پس از مدتی به ناشنوایی کامل منجر شود و این موضوع باعث از بین رفتن نقشه های شنوایی در مغز می شود. استفاده از سمعک از این مشکلات جلوگیری میکند

دلایل استفاده از سمعک

دلایل استفاده از سمعک

سمعک فقط برای این نیست که بشنویم برای این هم هست که آن قسمت از مغزمان که مربوط به حس شنوایی است فعال بماند، هنگام صحبت کردن با دیگران به خوبی با آنها ارتباط برقرار کنیم و خطر ابتلا به افسردگی و انزوا یا آلزایمر را در خود کاهش دهیم پس چه خوب است که برای دادن تست شنوایی سنجی به مراکز مربوطه مراجعه کنیم. مرکز فراسمعک درخدمت شماست تا در تشخیص میزان شنوایی شما به شما کمک کند. علاوه بر آن مرکز فراسمعک آماده ارائه مشاوره رایگان و تجویز سمعک مناسب شما و مورد علاقه شما می باشد.

دلایل استفاده از سمعک

دلایل استفاده از سمعک

قیمت سمعک اصفهان

یکی از مواردی که در تعیین قیمت سمعک تاثیرگذار می باشد, برند و نوع سمعک می باشد. اما تنها نوع سمعک بر روی قیمت آن تاثیر گذار نیست, قیمت سمعک براساس موارد دیگری نیز تعیین می شود. تیم فرا سمعک در این مقاله قصد معرفی انواع سمعک و قیمت های مختلف آن را دارد. موارد دیگری که بر قیمت تاثیر می گذارند عبارت اند از:
• امکانات و تکنولوژی که در ساخت سمعک به کار رفته است.
• انواع سمعک
• گارانتی و خدمات پس از فروش
• لوازم جانبی مورد نیاز که بسته به نیاز و شغل هر فرد متغیر می باشد.

قیمت سمعک

قیمت سمعک

قیمت انواع سمعک

در زمینه ی قیمت انواع سمعک مرکز فرا سمعک تلاش کرده است که انواع سمعک در رده های قیمتی متفاوت و مناسب برای افراد با سطوح مالی مختلف ارائه دهد اما باید به این نکته توجه کنید که هرچقدر که تکنولوژی سمعک بالاتر باشد به نسبت آن هزینه ی سمعک نیز افزایش پیدا می کند. قیمت سمعک تنها براساس میزان کاهش شنوایی افراد تعیین نمی شود بلکه نیاز, شغل و عوارض کاهش شنوایی نیز بر روی قیمت و نوع سمعکی که باید استفاده شود تاثیر گذار می باشد.

قیمت سمعک

قیمت سمعک

بررسی قیمت انواع سمعک

از جمله عواملی که بر روی قیمت سمعک تاثیرگذار می باشد, سایز سمعک و محل قرار گیری آن می باشد. که براین اساس به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. سمعک های نامرئی بلتون, سمعک های داخل گوشی, سمعک های پشت گوشی و سمعک های رسیور داخل کانال. سمعک ها بر اساس تکنولوژی و پردازش نیز به انواع سمعک های آنالوگ و دیجیتال دسته بندی می شوند سمعک های وایرلس و هوشمند بلتون به خاطر تکنولوژی به کار رفته در آن ها در رده ی بالاترین قیمت ها قرار می گیرند.

انواع سمعک

انواع سمعک

 

در این مقاله مواردی در مورد سمعک , اجزای تشکیل دهنده ی آن , انواع آن و… به طور مختصروکوتاه توضیح دادیم. شما کاربران عزیز می توانید با مراجعه به سایت فراسمعک که یکی از برترین های سمعک اصفهان است. اطلاعات بیشتری در مورد سمعک بدست آورید.

پربازدیدترین اخبار

لیست سنگبری ها و اطلاعات سنگبری ها کشور ایران به واسطه موقعیت جغرافیایی مناسب ، از جمله کشورهای صاحب عنوان و مطرح در زمینه تولید سنگ های ساختمانی و کارخانجات سنگ می باشد. یکی از مزایای خدادادی صنعت سنگ در ایران تنوع رنگ و معادن آن است. در ایران انواع معادن سنگ های تزئینی با […]

هاست وردپرس

هاست حرفه ای ارزان هاست حرفه ای و کاربرد آن در طراحی سایت یکی از مفاهیمی است که ذهن هر کاربر و طراح سایت را به خود مشغول کرده است. این که برای خرید هاست ، داشتن چه اطلاعاتی لازم و ملزوم همدیگر هستند. اطلاعاتی از قبیل تاثیر نوع هاست در سرعت سایت ، میزان […]

طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت اصفهان |طراحی سایت حرفه ای | سئو تضمینی سایت طراحی سایت اصفهان تیم طراحی سایت و سئو سایت وب یار به آدرس http://www.webyar.net ، بامجوز رسمی از نظام کامپیوتر کشور و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی و با ۱۶ سال دانش تخصصی در زمینه طراحی وب سایت ,سئو سایت در گوگل و […]

طراحی سایت

طراحی سایت در اصفهان   طراحی سایت و سئو سایت در اصفهان   تیم طراحی سایت و سئو سایت وب یار به آدرس ، بامجوز رسمی از نظام کامپیوتر کشور و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی و با ۱۶ سال دانش تخصصی در زمینه طراحی وب سایت , سئو سایت در گوگل ، ارسال […]

دانلود رام رسمی ال جی جی ۴ با اندروید ۶٫۰ و نسخه v20H (فارسی) برای مدل H818P (دو سیم) و کاستوم رام G4 با اندروید ۷٫۱٫۲ نوقا به همراه آموزش اختصاصی فلش و آپدیت LG G4 از بهترین گوشی های تولید شده در سال ۲۰۱۵ بود که با اندروید ۵٫۱ وارد بازار ایران شد. این […]

Factorio : یک بازی کم حجم زیبا و سرگرم کننده می باشد که در سال ۲۰۱۶ برای سیستم عامل ویندوز تولید و به ۲۱ زبان زنده دنیا در دسترس می باشد . شرکت توسعه دهنده و منتشر کننده این بازی ، کمپانی Wube Software LTD می باشد . شرکت Wube Software LTD از شرکت های […]

بهلول یا ابو هیب بن عمرو صیرفی کوفی..یکی از عقلای مجانین معاصر هارون الرشید بود.سال ۸۰۶ میلادی در کوفه به دنیا امد وی در کوفه نشو و نما یافت…هارون الرشید و خلفای دیگر از او موعظه می طلبیدند.وی دارای کلام شیرین است که در بیان واقعیتها و حقایق تلخ به کار گرفته و سخنانش از […]

بازی اکشن و زیبای Injustice 2 همان حس و حال همیشگی ابرقهرمان های ما را دارد و شما کاربران اندروید می توانید باز هم با تصمیمات اکشن محور و همراه با کمدی مراحل بازی را به اتمام رسانید. بازی دارای روند خوبی می باشد و شما در آن شخصیت های محبوب دنیای ابرقهرمانی نظیر هارلی […]